Kdo jsem

EmptyName_3.jpg

 

Ve světě realit a hypoték se pohybuji od roku 2008. Své začátky jsem si odbyl v jedné stavební spořitelně, abych pak v roce 2012 založil vlastní firmu zaměřenou na zprostředkování hypoték. 

Za tu dobu jsem pomohl více než 450 klientům získat hypotéky za více než 1 miliardu a prodal či pronajal desítky nemovitostí. Investice do nemovitostí pak byly logickým vyústěním celého mého příběhu. 

Ve své práci si zakládám na férovém a poctivém přístupu, který považuji za alfu i omegu každé dobré spolupráce. 

Mimo práci jsem skaut a věnuji se mushingu. 

 

Milníky mé profesionální kariéry

  • narodil jsem se v Příbrami 14.8.1984
  • v letech 2008-2011 jsem pracoval jako manažer v Hypotéčním centru Modré pyramidy a Komerční banky
  • v roce 2010 jsem pořídil první investiční nemovitost
  • v roce 2010 jsem se pustil do pojišťování 
  • od roku 2012 řídím vlastní poradenskou společnost 7team s.r.o.
  • v roce 2012 jsem prodal první byt a vrhl se tak i do realitního světa

 

A jaký je můj postoj k realitám, investicím do nemovitostí a hypotékám? 

Dalo by se to shrnout do pár slov – rychle, kvalitně a komplexně.

Rychle pro mne znamená, že jsem připraven se Vám věnovat opravdu intenzivně, tak aby celá transakce byla hotová co nejdříve a Vy jste tak měli co nejdříve splněné Vaše přání a očekávání. 

Kvalitně bychom mohli vnímat hned ze dvou úhlů pohledu – jedním je kvalita mých služeb, kterou se snažím neustále zlepšovat. Druhým pohledem na kvalitu je pak to co vy kupujete nebo do čeho investujete – vždy si dávám záležet na tom, aby výsledný produkt co nejvíce odpovídal požadavkům klienta. 

Komplexně je to co mne v drtivé většině případů odlišuje od konkurence – snažím se o Vás a Vaší situaci přemýšlet v kontextu celé Vaší životní situace a jejího výhledu. Nebudu Vám nikdy nabízet ti co skutečně nepotřebujete a naopak se nebudu bát Vám věci rozmlouvat, pokud podle mého budete uvažovat o něčem co pro Vás není vhodné.